L. Fioole  (Leo)

Eigenaar / Administratie- en belastingdeskundige

E-mail: leo@fwadministraties.nl
Aanwezig: alle werkdagen van de week

Elianne

Administratie- en belastingdeskundige

E-mail: elianne@fwadministraties.nl
Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag

Fabiënne

Administratief / Boekhoudkundig medewerker /
Salaris administrateur

E-mail: fabienne@fwadministraties.nl
Aanwezig: alle werkdagen van de week

Nellie

Administratief / Boekhoudkundig medewerker

E-mail: nellie@fwadministraties.nl
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

Annette

Administratief / Boekhoudkundig medewerker /
Salaris administrateur

E-mail: annette@fwadministraties.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag
tot 16.15 uur

Carola

Receptioniste

E-mail: carola@fwadministraties.nl
Aanwezig: dinsdag en woensdag

Vincent

Administratief / Boekhoudkundig medewerker

E-mail: vincent@fwadministraties.nl
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag